pl  |  en

Opinions

Ania i Staszek

Ania i Staszek

Atmosfera była luźna, nawet nie myśleliśmy, że czas, który był poświęcony na sesje narzeczeńską upłynie w taaak ekspresowym tempie. Sesję narzeczeńską mieliśmy właściwie na plaży w Jelitkowie. Uwielbiamy te tereny i mieszkamy tutaj od zawsze. Agata przyjechała do Nas tak jak to wszystko zaplanowaliśmy. Mimo że miała troszkę do pokonania kilometrów, widzimy jakie poświęcenie w to włożyła. Dla Agaty kilometry się nie liczą. To Nam się spodobało, ale i nie tylko. Planujemy sesje zagraniczną i skorzystamy z sesji foto po raz kolejny. Myślimy że nie zawiedziemy się, bo pierwsza sesja była cudowna. Dużo radości pokazanych na zdjęciach, które zostaną z Nami do końca życia. Serdecznie dziękujemy za piękną pamiątkę!

Urszula i Krzysztof

Pasja i zaangażowanie to słowa, które wychodziły z naszych ust przy pierwszym spotkaniu z Agatą! Od razu złapaliśmy pozytywne wibracje. Agata to ciepła i pozytywna osoba, która potrafi podejść do tematu fotografii ślubnej. Od błogosławieństwa po ceremonie ślubną, aż do oczepin byliśmy bardzo zaopiekowani. Dodatkowo mieliśmy wykonaną sesję w górach, które kochamy! Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że wybraliśmy usługi Podniebna Fotografia. Sama nazwa wskazuje na coś ogromnego, wielkiego. W tym przypadku okazał się ogrom pracy jaki włożyła Pani fotograf, ponieważ zdjęcia, które dostaliśmy były i są czymś pięknym. Czas, którego nie odzyskamy zapisał się na odbitkach, złapany w migawce aparatu przez profesjonalistkę. Bardzo polecamy! Z pewnością skorzystamy z kolejnych sesji u Podniebna Fotografia. Dziękujemy!

Urszula i Krzysztof
Monika i Krzysztof

Monika i Krzysztof

Bardzo dziękujemy za piękną pamiątkę, która zostanie z Nami do końca życia. Razem z mężem jesteśmy zachwyceni zdjęciami. Wierzyliśmy, że będziemy mieli przepiękne fotografie, dzięki tak zdolnej Pani fotograf. Takie pamiątki najbardziej cieszą, bo przeglądając jedno zdjęcie nie mogliśmy się doczekać kolejnego. Całkowita magia spleciona ze wspomnieniami. Serdecznie polecamy Agatę :)

Klaudia i Mateusz

Świetny fotograf z niebanalnymi pomysłami na zdjęcia. Sesja ślubna i cały reportaż wyszedł znakomicie, a Agata finalnie przygotowała więcej zdjęć niż początkowo przewidzieliśmy. Na prawdę wspaniałe doświadczenie i przemiła współpraca.

Klaudia i Mateusz
Anna i Witold

Anna i Witold

Jest taki cytat: "Wybierz pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu". Agata idealnie pasuje do tego sformułowania. Fotograf z licznymi pomysłami na zdjęcia. Zdjęcia są tego dowodem, piękne fotografie, dzięki którym można zawsze wrócić wspomnieniami, dotknąć ich na papierze. Fotografie dostaliśmy w cudownym drewnianym pendrive oraz pudełeczku. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy, którą mieliśmy okazję przeżywać razem. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Profesjonalne podejście. Polecamy :)

Laura i Hubert

Na swój ślub oraz wesele wybraliśmy właśnie Podniebna Fotografia. Usługi na jak najwyższym stopniu. Ślicznie dziękujemy, jesteśmy zachwyceni albumem takich wymarzonych zdjęć. Fotograf o kreatywnej wyobraźni, magia panowała wśród Nas! Z całego serca polecamy!

Laura i Hubert
Done! Your opinion will appear on the site soon.
Error!